top of page
IMG_8682_edited_edited.jpg

Hakkında

2010 yılında İstanbul Okan Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Lisans eğitiminin ardından Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog unvanını kazanmıştır. Akgül, 2010-2015 yılları arasında İstanbul Üniversitesi  – İstanbul Tıp Fakültesi Nöroloji ana bilim dalında Prof. Dr. Öget Öktem Tanör ile nöropsikoloji üzerine çalışmalar yürütmüştür. Ayrıca, 2010’dan beri çeşitli kurumlara danışmanlık vermiş, hastane ve psikolojik danışmanlık merkezlerinde Uzman Klinik Psikolog olarak çalışmıştır.
 

Türk Psikologlar Derneği üyesi olan Akgül, alanında uzman kişiler ve kurumlar tarafından verilen pek çok farklı konuda eğitim, seminer, konferans, kongre ve workshoplara katılmıştır. Akgül, AGTE (Ankara Gelişim Tarama Envanteri), MMPI (Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri), Beck Anksiyete Ölçeği, Beck Depresyon Ölçeği alanlarında klinik ölçme ve değerlendirme yetkinliğine sahiptir.
 

Uzman Klinik Psikolog Volkan Akgül, danışmanlık alanında yetişkin, aile ve çift, çocuk ve ergen danışmanlığı üzerine çalışmaktadır. Klinisyen olarak ise Bilişsel Davranışçı Terapi, Varoluşçu Psikoterapi, Bütüncül Psikoterapi, Şema Terapi ekolleri üzerine çalışmaktadır.
 

2015 yılından itibaren kurucusu olduğu VAP – Volkan Akgül Psikoloji’ de danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Hakkında: Hakkımızda
bottom of page